?>

sokhan

در مسئله‌ی اقتصاد، آن چیزی که مهم است و اصل است، مسئله‌ی تولید داخلی است " مقام معظم رهبری"

تاریخ

1397/04/26 سه شنبه

نمايشگاههاي داخلي

پیغام خطا

  • Warning: include(/home/northkh/domains/nkhorasaniec.ir/public_html/modules/search/search-block-form.tpl.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory در theme_render_template() (خط 1517 در /home/northkh/domains/nkhorasaniec.ir/public_html/includes/theme.inc).
  • Warning: include() [function.include]: Failed opening '/home/northkh/domains/nkhorasaniec.ir/public_html/modules/search/search-block-form.tpl.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') در theme_render_template() (خط 1517 در /home/northkh/domains/nkhorasaniec.ir/public_html/includes/theme.inc).
آخرین بروز رسانی: چهارشنبه, خرداد 28, 1393 - 03:40

 

آنجا که توزیع و پخش یکی از ارکان مهم کشور و اقتصادی بوده و قرن حاضر را ، قرن رقابت و تمایز در توزیع و پخش می دانند. توجه ویژه به این بخش باعث مواردی همچون دسترسی آسان با قیمت یکسان مصرف کنندگان به خدمات و کالا، کاهش هزینه های واسطه ای، ایجاد اشتغال و گسترش عدالت می شود.  قرن حاضر را بزرگان علم مدیریت، قرن رقابت و تمایز در توزیع و پخش می دانند و توجه ویژه به این بخش باعث افزایش و تحول اساسی در روند سوددهی شرکتها می شود. بدون تردید توزیع و پخش از مهمترین بخشهای اقتصادی موجود در کشور و جهان می باشد که با پیشرفتهای سریع فن‌آوری همگام بوده و همانند تمامی بخشها از دانشها و فن آوری‌های جدید متاثر می‌باشند. در این بخش استفاده از دانش‌ ، فناوری، تجهیزات و خدمات در تمامی شاخه ها برای بهبود عملکرد و افزایش دسترسی و در نظر گرفتن نظرات مشتریان راهبرد مهمی است. با هدف ارتقا توزیع و پخش کالا و خدمات در جامعه و برآورده کردن قسمتی از نیازهای ضروری این بخش، با رویکردی نوین و علمی و با استفاده از تجارب گذشته، در نمایشگاه هاي داخلي به عرضه توانمندیهای کشور و تجهیزات و خدمات و فناوریهای مورد نیاز کشور مي پردازد. هدف اصلی نمایشگاه ارتباط مستقیم دست اندرکاران و ارائه آخرین دستاوردهای مرتبط با مدیریت تمامی بخشهای توزیع و پخش و ایجاد ارتباط علمی و تجربی می باشد.

فهرست نمايشگاه هاي جمهوري اسلامي ايران در سال 93

تفكيك استاني:

فهرست نمايشگاه هاي استان خراسان شمالي سال 93

فهرست نمايشگاه هاي نمايشگاه بين المللي مشهد

فهرست نمايشگاه هاي تهران

فهرست نمايشگاه هاي تبريز

فهرست نمايشگاه هاي شيراز

فهرست نمايشگاههاي اصفهان

فهرست نمايشگاه هاي گرگان