?>

sokhan

شعار سال 97:سال حمایت از کالای ایرانی

تاریخ

1397/04/26 سه شنبه

افتتاح بزرگترین واحد تولیدی فرآورده های استان خراسان شمالی در شهرک صنعتی فاروج با حضور وزیر جهاد کشاورزی

پیغام خطا

  • Warning: include(/home/northkh/domains/nkhorasaniec.ir/public_html/modules/search/search-block-form.tpl.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory در theme_render_template() (خط 1517 در /home/northkh/domains/nkhorasaniec.ir/public_html/includes/theme.inc).
  • Warning: include() [function.include]: Failed opening '/home/northkh/domains/nkhorasaniec.ir/public_html/modules/search/search-block-form.tpl.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') در theme_render_template() (خط 1517 در /home/northkh/domains/nkhorasaniec.ir/public_html/includes/theme.inc).
نسخه مناسب چاپ نسخه مناسب چاپ آخرین بروز رسانی: يكشنبه, فروردين 26, 1397 - 05:34

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خراسان شمالی گفت : بزرگترین واحدتولیدی فرآورده های لبنی استان در شهرک صنعتی فاروج با حضور وزیر جهادکشاورزی انجام شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی خراسان شمالی ، سیاوش وحدت افزود : این واحد صنعتی، ظرفیت بیش از 24 هزار تن شیر خام را دارد و بهره برداری از آن می تواند تاثیر زیادی در بهبود بازار شیر داشته باشد
وی اظهار کرد: این واحد صنعتی، تولیدکننده پنیر و سایر محصولات لبنی است و برای 40 نفر اشتغال زایی می کند

با حضور وزیر کشاورزی کلنگ اجرای پروژه خوراک دام، طیور و آبزیان نیز در شهرک صنعتی شماره3  بجنورد به زمین خورد.ظرفیت این واحد تولیدی 136 هزار تن در سال است و با بهره برداری از ن برای 100 نفر به طور مستقیم و برای 200 نفر به طور غیرمستقیم شغل ایجاد می شود